Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
238 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Стабілізатори напруги

Якщо у вашому будинку або офісі багато сучасної техніки – це означає, що ви людина, цінує зручність і комфорт. Але однією з головних умов безпечної і надійної роботи пристроїв є постійний рівень струму в електромережі, який забезпечують стабілізатори напруги. Ці прилади створюють надійну систему захисту і гарантують безперебійну роботу техніки. Адже будь-які зміни та коливання струму в мережі внаслідок зміни навантаження, мабуть, головна і найбільш поширена причина того, що пристрій може не просто дати збій, але і повністю вийти з ладу. Тому навіть самий простий стабілізатор напруги для дому в змозі запобігти поломку дорогого обладнання.

 Стабілізатори напруги (0,6 — 150 кВт), що дозволяють не турбуватися про коливання у мережі і, що дозволяють захистити ваше цінне обладнання.

Стабілізатори напруги бувають електромеханічного та електронного типу. Також їх поділяють за типом мережі. Якщо напруга у ній 220В, то устанавливают однофазные стабилизаторы напряжения, які допоможуть захистити від кидків напруги як одиничний прилад, так і всі домашні пристрої. При значній сумарного навантаження на електромережу і напрузі 380В, рекомендується установить трехфазный стабилизатор напряжения, більш потужний і продуктивний.

Як дізнатися, чи бувають у вас перепади в мережі, і необхідно вам купить стабилизатор напряжения? Це дуже просто. Якщо час від часу ви помічаєте, що звичайна лампа розжарювання світить дуже яскраво, то досить тьмяно, або ж іноді блимає – це перша ознака того, що у вас періодично змінюються показники електричної мережі. А, значить, ваша техніка потребує захисту. Особливо це важливо, якщо ви часто включаєте одночасно кілька домашніх приладів, значно збільшуючи навантаження на мережу. Сучасні побутові стабілізатори напруги допоможуть не допустити різких стрибків. Якщо ви хочете точно знати, чи потрібен вам такий прилад, можна провести кілька вимірів напруги в різний час доби за допомогою спеціального тестеру.

Але якщо питання домашнього застосування таких приладів – справа «суто добровільна», то промышленные стабилизаторы напряжения в сучасних умовах - це необхідність. Особливо якщо підприємство функціонує з використанням високочастотних генераторів або потужних вимірювальних приладів. Досвід показує, що в цьому випадку набагато економніше витратити на покупку і даже ремонт стабилизаторов напряжения, ніж отримати в один момент все згорілу техніку.

Стабілізатор напруги — це відмінне рішення для будь-якої квартири, заміського будинку або комерційної нерухомості.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner