Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
238 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Газотурбінні електростанції

Починаючи із середини минулого століття в закордонних інститутах ефективно ведуться наукові дослідження і розробка нових енергетичних технологій. Мета ― найбільш економно використовувати традиційні та нетрадиційні джерела енергії. Прикладом тому можуть бути сонячні батареї, вітрові млини, міні ТЕЦ та інші прилади. Які передові технології в очікують нас сьогодні?

У недавніх пір на ринку з'явилася когенераційна установка. Мета розробки та впровадження цього апарату ― переробка відходів газової промисловості в електрику . Трансформована енергія про спеціальній системі розведення транспортується на об'єкт у вигляді слабкострумових систем, опалювальних малопотужних систем або електрики.

Газові мікротурбіни Flexenergy

Переробляють газові відходи в електроенергію малої потужності (до 0.4 кВ) або в теплову енергію. Компактність устаткування дозволяє встановлювати його безпосередньо поруч з об'єктом споживання, при необхідності встановлюється кілька однакових агрегатів для ізоляції однієї інженерної системи від іншої. Газотурбінна установка зазначеного типу може служити джерелом автономного електропостачання для приватного будинку, або віддаленого від центральних інженерних систем об'єкта. Також можлива інтеграція з центральними системами з метою оптимізації використання енергії. В основному газова міні ТЕЦ відрізняється від виробничої газотурбінної електростанції за такими параметрами: більш висока інтеграція в інженерні системи, можливість демонтажу і монтажу установки на вимогу, деталізація вузлів приладу в окремі блоки, можливість приєднання до вентиляції, газопроводу, водопровідних трубах, електрики, ліній зв'язку об'єкта обслуговування. 

Газотурбінна електростанція Dresser-Rand 

Призначена для роботи в діапазоні потужностей від 1530 до 2250кВ. Така потужність в сумі з підвищеною зносостійкістю елементів і частин турбіни дозволяють використовувати устаткування нафтової, добувної промисловості, на морських судах. Працює агрегат на газовому та рідкому паливі, в результаті утворюючи електрика і потік гарячого вихлопного газу (когенерація). Для багатьох нафтових станцій такі газотурбінні установки станетун порятунком.

Підводячи підсумок написаному, скажемо всім, у кого є проблема підключення до централізованих електричних мереж, гарячого водопроводу або в цілях оптимізації витрат енергії всередині об'єкта: когенераційні установки пропонують вам повноцінне рішення завдань.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner