Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
238 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Газопоршневі електростанції

Газопоршневі установки (ГПУ) — це чудове рішення для забезпечення додаткового або основного електропостачання в місцях, де подавання електрики з різних причин обмежена або неможливе. Як паливо використовується зріджений або магістральний природний газ, біогаз, а також попутний газ.

Головні переваги газопоршневих електростанцій:

 • вироблення тепла й електрики,
 • енергетична незалежність,
 • економія,
 • швидка окупність обладнання,
 • низька витрата палива,
 • екологічна безпека.

Типи газопоршневих електростанцій

Вартість газопоршневої установки залежить не тільки від потужності обладнання та сфери його використання, а й інших характеристик. Так, ГПУ відрізняються за тривалістю автономної роботи електростанції, варіантами пуску та особливостями регулювання напруги.

Під час вибору встановлення фахівці компанії PowerLink рекомендують враховувати додаткові критерії:

 • клас захисту: від 0 до 5,
 • варіант виготовлення,
 • рівень шуму під час роботи,
 • габарити обладнання.

Сфери застосування газопоршневих установок

Компанія PowerLink пропонує газопоршневі установки в Україні, які можуть використовуватися для електропостачання різних об'єктів, включно з невеликими житловими поселеннями, виробничими цехами, торговими та спортивними центрами, а також складськими комплексами.

Як резервне джерело енергопостачання газопоршневі установки застосовується на об'єктах, до яких пред'являються високі вимоги (наприклад, аеропорти, локомотиви, фінансові та комунікаційні організації).

Потужність газопоршневих генераторів

Ціна газопоршневого генератора залежить від його потужності. Під час вибору обладнання необхідно чітко розуміти, для якої мети ви будете його використовувати. У нашому каталозі представлені газові генератори різної потужності.

 • до 25 кВт — чудовий вибір для котеджів і заміських будинків
 • від 25 кВт - рекомендуються для підприємств, будівельних та інших об'єктів

Ціна газопоршневої електростанції

За найдоступнішими цінами газопоршневі електростанції представлені в каталозі офіційного представника компанії PowerLink в Україні. Для їх виробництва використовуються двигуни провідних світових виробників, включно з MAN, MWM і Perkins. Все обладнання відповідає вимогам щодо ефективного й безпечного перетворення енергії.

Може використовуватися газ:

Природний газ

Основну частину природного газу становить метан (CH4) — от 70 до 98 %. Чистий природний газ не має кольору та запаху. Температура самозгорання: 650 °C. Природний газ може існувати у формі газових залигів, що є в пластах деяких гірських порід, у формі газових шапок (нафтою), а також у розчиненому або кристалічному вигляді.

Біогаз

Біогаз — газ, що отримується метановим бродінням біомаси (навез, пташиний послід, різні відходи та ін.). Метанове розкладання біомаси відбувається під впливом трьох видів бактерій. У ланцюжку живлення наступні бактерії живляться продуктами життєдіяльності попередніх. Перший різновид — бактерії гідролізовані, другий — кислотоутворювальні, третій — метаноутворювальні. У виробництві біогазу беруть участь не тільки бактерії класу метаногенів, а всі три різновиди.

Зріджений газ

Зріджений природний газ, СПГ — природний газ (переважно метан, CH4), штучно скраплений способом охолодження до мінус 160 °C для зручності зберігання або транспортування. Для господарського застосування перетворюється на газоподібний стан на спеціальних резифікаційних терміналах.
СПГ розглядається як пріоритетна або важлива технологія імпорту природного газу цілою низкою країн.

Попутний газ

Попутний нафтовий газ (ПНГ) — суміш різних газоподібних вуглеводнів, розчинених у нафти, що виділяються в процесі видобутку та підготовки нафти. Це передусім метан — головний компонент природного газу — а також важчі компоненти: етан, пропан, бутан та інші. Попутний нафтовий газ є побічним продуктом нафтодобування, що отримується в процесі сепарації нафти.

Звабливий газ

Газ з органічних відходів, що виділяється зі сміття — біогаз, що утворюється внаслідок анаеробного розкладання органічних відходів (харчові відходи, папір та картон тощо). Звалковий газ збирають, запобігаючи забрудненню атмосфери (до того ж метан має сильний парниковий ефект), і використовують як паливо для виробництва електроенергії, тепла або пари.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner