Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
238 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Сонячні електростанції

Сонячні електростанції стають справжнім порятунком як для малих приватних домогосподарств, так і для великих підприємств всіх розвинених країн світу. Економія електроенергії може становити від 30 до 70 % при схемі підключення паралельно з мережею або 100 % – при автономній. Ви можете навіть отримувати прибуток як постачальник енергії на ринок!


Сонячні електростанції – це системи, що дозволяють перетворювати енергію сонячного світла в електричну. Робиться це різними способами, фотоелектричні панелі є найбільш популярними і поширеними у світі. Станція на таких панелях збирається з окремих модулів, що дозволяє легко встановити необхідну потужність та інші вихідні параметри.

 

Для України, при постійно зростаючих тарифах на електроенергію та проблеми з іншими носіями, сонячні батареї можуть стати найкращим виходом із ситуації.

 

Ми пропонуємо готові сонячні мережеві електростанції потужністю від 3 до 30 кВт, що достатньо для будь-якого приватного будинку або фермерського господарства! Або виконання будівництва "під ключ" сонячної електростанції потужністю від 50 до 3000 кВт, для підприємств з подальшим продажем за "зеленим тарифом"

 

Для громадян нашої країни, які володіють "сонячними технологіями", з'являється прекрасна можливість підзаробити з їх допомогою. Для цього треба скористатися системою "Зелений тариф". Це вигідна для приватних господарств програма, яка зобов'язує "Енергоринок" викуповувати надлишки електроенергії у приватних осіб. тобто, якщо ви встановлюєте собі сонячну електростанцію і не споживаєте всю вироблену нею енергію, ви можете продавати надлишки.

 

 

Що потрібно для установки сонячної електростанції?

Щоб наша електростанція почала працювати, вам будуть потрібні деякі елементи:

  • сонячні панелі, які будуть виробляти постійний струм;
  • кабель для сонячних систем;
  • спеціальні конектори для сонячних систем, які дозволяють перевести електроенергію з фотопластин на мережеві інвертори;
  • контролери заряду, від яких можна живити мережа постійного струму 12 або 24 В (наприклад, освітлення);
  • акумулятори для запасу енергії, що необхідно для безперебійної роботи;
  • інвертори напруги, які дозволяють виробляти одно - або трифазний змінний струм.

Це мінімальна конфігурація, яку можуть мати автономні сонячні електростанції. Однак для ефективності роботи рекомендується вибрати "розумний" контролер заряду. Він може виконувати функції відстеження точки максимальної потужності (Maximum Power Point Tracking або MPPT). Якщо освітленість панелей падає, то він спочатку регулює подачу "порцій енергії" на акумулятор з оптимальними значеннями. 

1. Комплектуючі для сонячних електростанцій. Тут ви знайдете все необхідне для будівництва сонячних електростанцій або збільшення їх площі,  контролерів і коннекторів, кріплення для сонячних панелей. 
2. Гібридні сонячні електростанції ESTAR на 3, 5, 10 кВт ідеально підійдуть для приватного будинку або малого господарства. Така система дозволяє накопичувати електроенергію і віддавати її в мережу. Вбудований MPPT-контролер на 30 % підвищує ефективність системи. Ви можете регулювати пріоритет зарядки, вихідна напруга, зарядний струм і поєднувати сонячну електростанцію з звичайними генераторами.
3. Сетевые солнечные электростанции ESTAR с выходной мощностью от 3 до 4000 кВт обеспечат энергией любого частного потребителя вплоть до предприятий большого бизнеса. Станции ESTAR быстро окупаются и славятся длительным сроком службы – до четверти века. Контроллер имеет MPPT-функции, а вся электростанция может работать в режиме "зеленого тарифа".
4. Автономні сонячні електростанції ESTAR малої потужності відмінно підійдуть як основне джерело харчування. Вони вирішують всі проблеми з відсутністю електроживлення для ваших побутових приладів. Станції цієї серії мають тільки одну вихідну фазу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner