Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
238 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Теплові насоси NIBE

Кліматичні рішення NIBE

Назва NIBE зібрано з перших літер імені засновника - шведського винахідника і підприємця Нільса Бернерупа.

NIBE міжнародна компанія, з корінням в південній шведської провінції Смоланд, і 65 річним досвідом зростання виробництва пристроїв обігріву як житлових, так і комерційних будівель. Для обігріву ми використовуємо екологічні поновлювані джерела енергії, не спалюємо викопне паливо таке як вугілля, нафта чи газ.

Підприємництво і пристрасть до ведення бізнесу, інвестиції в розвиток продукції і корпоративні придбання призвели до значного розширення групи, в якій на початку 2018 року працювало понад 13000 співробітників.

NIBE міжнародна технологічна компанія по виробництву пристроїв нагрівання, здійснює діяльність за трьома окремими бізнес-напрямками: NIBE Element (НІБЕ Елементи), NIBE Climate Solutions (НІБЕ Кліматичні рішення) і NIBE Stoves (НІБЕ Каміни).

NIBE Climate Solutions лідер продажу теплових насосів в Україні, Європі та Північній Америці, побутових опалювальних пристроїв та електричних водонагрівачів в Північній Європі, Чехії та Польщі. Виходячи з того, що українські зими аналогічні Північній Європі - продукція NIBE ідеально підходить для України.

Місія - створення сучасного комфорту в приміщеннях, і забезпечення гарячою водою використовуючи поновлювані джерела енергії і новітні технології. Споживачі - нові будівлі і сектор RMI (ремонт, обслуговування і поліпшення).

Батьківська компанія NIBE Industrier AB (зареєстрована в р. Маркарід, Швеція), торгівля акціями з 1997 року на Стокгольмській фондовій біржі.

Наша компанія надає рішення в області альтернативної енергетики, в основі яких лежить обладнання NIBE, а саме:

  • Повітряні теплові насоси Повітря / Вода
  • Геотермальні ґрунтові теплові насоси
  • Вентиляційні теплові насоси та рекуператори
  • Буферні ємності

NIBE ISO СЕРТИФІКАЦІЯ & ПОЛІТИКА

NIBE виробляє більше 200 модифікацій теплових насосів. Враховуючи особливості електропостачання, необхідність забезпечення сервісних і ремонтних робіт, а також цільові споживчі групи, для України рекомендовані близько 100 модифікацій теплових насосів NIBE.

Теплові насоси відрізняються:
•    джерелом тепла, від якого тепловий насос відбирає теплову енергію (вуличне повітря, грунт, вентиляційний повітря)
•    системою опалення (водяний, повітряний). Повітряна система опалення зазвичай створює невеликий шум при роботі (шум вентиляторів чути вночі), тому, як правило, використовується в комерційних приміщеннях де звичний невеликий шум
•    енергоефективністю. Зручним показником енергоефективності теплового насоса є SCOP, що показує відношення виробленого тепла до спожитої електроенергії, за календарний рік (365 днів): SCOP=(вироблене тепло)/(спожиту електроенергію)
•    комплектацією. Тепловий насос може бути з вбудованими циркуляційними насосами, бойлером гарячої води, погодозалежним контролером, бівалентним нагрівачем, інтернетом і т. д.
•    ціною. Залежно від усього перерахованого вище ціна на тепловий насос відрізняється істотно. До 35% знизити ціну на тепловий насос також допомагає програма компенсації вартості від Європейського союзу.

Для вирішення будь-якої задачі опалення, нагріву гарячої побутової води, басейну, кондиціонування і так далі можна підібрати відповідний тепловий насос NIBE. Вибрати найкращу для Вас рішення допоможуть висококваліфіковані працівники і партнери NIBE.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner