Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
238 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Прямий привід

Компресори прямого приводу

Компресори прямого приводу складаються з таких головних елементів як поршень, циліндр, нагнітальний і всмоктуючий клапани. Поршень приводиться в дію шатунним механізмом. Він здавлює повітря до показників, необхідних для відкриття випускного клапана.

Конструкція таких агрегатів проста: один вал обслуговує і поршневу голівку, і електродвигун. Кількість деталей і механізмів, які потребують регулярного ремонту і обслуговуванні, мінімально. Компресори такого типу можуть містити один циліндр або кілька. Також вони поділяються на види за характером стиснення: воно буває багатоступінчастим і одноступеневим.

Компресори прямого приводу: переваги та недоліки

Одна з найвагоміших переваг компресорів такого типу – економність. Прямий привід витрачає менше електроенергії під час стиснення повітря. Крім того, ламаються такі агрегати рідко. Це «заслуга» простий конструкції, в якій практично нічому виходити з ладу. Отже, технічне обслуговування компресора також потрібно проводити нечасто.

Агрегати з прямим приводом відносно компактні і легкі. Їх хороша мобільність дозволяє без особливих труднощів зберігати компресори і переміщати їх.

Серед переваг варто відзначити також надійність у роботі. Пряма передача передбачає вихід повітря рівним потоком. Відсутність коливань потужності компресора дозволяє працювати надійно і без перебоїв.

Компресори з прямим приводом коштують трохи дорожче. Однак варто враховувати економічність в роботі, згадану вище, – з часом ці вкладення неодмінно окупаються.

Такі компресори не здатні працювати тривалий час у безперервному режимі. Як правило, їм потрібно дозволяти відпочити після 20-30 хвилин роботи. В іншому випадку робочі елементи перегріваються, що може призвести до їх виходу з ладу. Крім того, агрегати з прямим приводом не настільки довговічні, як ремінні моделі, які розраховані на тривале використання і великі навантаження.

Ще одним мінусом, який відзначають власники компресорів, є жорсткий старт. Двигун при запуску відразу починає працювати на високих оборотах.

Сфера застосування компресорів прямого приводу

Як вже було сказано вище, такі агрегати не можна назвати витривалими і готовими до серйозних навантажень. Отже, область їх застосування – побутові потреби. Вони добре проявляють себе на дачі, при роботі в гаражі або майстерні. Робочого циклу тривалістю 20 хвилин вистачає, наприклад, на фарбування автомобіля. Тому, компресори з прямим приводом часто використовуються на невеликих СТО.

Більшість моделей поміщаються в багажник звичайного легкового автомобіля. Вони практичні і зручні в транспортуванні. Якщо вам не потрібно проводити тривалі роботи з потужними пневмо-інструментами, ці компресори – ідеальний варіант для епізодичного використання.

Купити компресор прямого приводу – ціна в Україні

Компресор, очевидно, не можна назвати дешевим задоволенням. Однак витрати можна мінімізувати, купивши не надто потужну модель. Благо, в Україні покупцеві є з чого вибрати. Вартість залежить від наступних характеристик обладнання:

  • продуктивність на вході та на виході;
  • максимальний робочий тиск;
  • обсяг ресивера;
  • потужність двигуна.

Спершу чітко визначте, для яких цілей ви будете використовувати компресор прямого приводу. Це дозволить уникнути непотрібних переплат за потужну модель, всі переваги якої ви не будете використовувати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner