Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
239 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Повітряні теплові насоси NIBE

Вибір теплових насосів повітря/вода від Лідера ринку

Тепловий насос повітря/вода використовує вуличне повітря, один з необмежених та відновлюваних джерел енергії природи.

Тепловий насос повітря/вода має істотні переваги перед тепловими насосами повітря/повітря:
• водяний теплоносій подається на делекое відстань без істотного опору;
• водяна система опалення безшумна, що особливо важливо в житлових приміщеннях.

Повітряні теплові насоси не вимагають земляних робіт, що є істотною перевагою перед геотермальними ґрунтовими тепловими насосами, особливо при оновленні існуючих систем. Ціна "під ключ" повітряного теплового насоса нижче, ніж геотермального теплового насоса.

Шведські теплові насоси NIBE повітря/вода адаптовані до наших холодних зим, аналогічним Північній Європі, надійно забезпечать вас теплом, гарячою водою, і охолодженням (кондиціонуванням).

Ефективно працюють при температурі на вулиці до -25 °C одночасно забезпечуючи температуру води до +63 °C, що свідчить про високу якість комплектуючих.

Теплові насоси NIBE рекордно малошумні серед інших брендів представлених в ЄС, і не будуть дратувати Вас і Ваших сусідів.

NIBE є лідером ринку теплових насосів України

З тепловими насосами NIBE повітря/вода можна знизити витрати на опалення до 80%. В залежності від площі вашого будинку, робочих температур системи опалення, необхідності нагрівання гарячої води або басейну - вибирається модель теплового насоса.

NIBE традиційно пропонує вибір:
• Тепловий насос повітря/вода - Лідер енергоефективності серед представлених на ринку (модельний ряд NIBE F2120);
• Компактний тепловий насос повітря/вода, займає мінімальну площу всередині приміщень (модельний ряд NIBE F2040);
• Недорогий тепловий насос повітря/фреон, з вибором гідробоксів фреон/вода (модельний ряд NIBE SPLIT);
• Для великих запитів в тепловій енергії - теплові насоси об'єднуються в групи до 8 штук, під єдиним управлінням;
• Сонячні колектори, котли усіх типів і виробників, можливо, підключити до теплонасосам NIBE.

Незвично високий рівень енергоефективності теплових насосів NIBE означає, що початкові інвестиції повернуться швидко.

 

Як працює?

Звідки тепловий насос бере тепло?

Повітря/вода тепловий насос бере тепло у вуличного повітря - вільного та безкоштовного джерела енергії.

Тепловий насос відбирає теплову енергію від однієї речовини, і віддає іншим, завдяки "циклу Карно".

Загальновідомі приклади "цикл Карно":
- холодильник, охолоджує продукти і нагріває власну зовнішню поверхню;
- кондиціонер або чіллер - відбирає тепло з приміщення, охолоджуючи його. Вуличний блок, при цьому, нагріває повітря зовні приміщення.

Наведені приклади (холодильник, кондиціонер і чиллер) є холодильними машинами створеними для охолодження, мають відповідні комплектуючі та налаштування, умови роботи і моторесурс, високу енергоефективність при роботі на охолодження, і низьку при роботі на обігрів.

На відміну від холодильних машин - тепловий насос створений для обігріву, і відрізняється енергоефективністю СМІТТЯ від холодильної машини. Враховуючи, що в кліматі України необхідно 95% року обігрівати приміщення, і 5% охолоджувати - для цілей опалення необхідний тільки тепловий насос.

Від вуличного повітря, крім теплових насосів повітря/вода, також працюють теплові насоси повітря/повітря.

Переваги теплових насосів повітря/вода від моноблок повітря/повітря:
- водяна система опалення не шумить;
- енергоефективність СМІТТЯ зберігається при подачі водяного теплоносія по трубопроводах на значну відстань, наприклад у середніх та великих приміщеннях;
одна система опалення для всіх водяних теплогенеруючих пристроїв: теплового насоса, котла, сонячного колектора тощо.

Чому варто вибрати повітря/вода тепловий насос?

Дві найбільш очевидні причини:

ЕКОНОМІЧНА
Повітря/вода теплові насоси NIBE скоротять рахунки за опалення до 80%. Тепловий насос повітря/вода використовує вуличне повітря в якості основного джерела тепла, і це тепло безкоштовно.

Початкові інвестиції у повітря/вода тепловий насос відносно низькі, йому не потрібні грунтові роботи як для теплонасоса грунт/вода. Ефективність теплових насосів NIBE (мають високу енергоефективність у всьому діапазон робочих температур, а не тільки в стандартизованих точках) позитивно впливає на швидкість, з якою вам повернуться ваші інвестиції.

Порівнюючи початкові інвестиції опалення - тепловий насос може виявитися не найдорожчим серед способів опалення. Наприклад, у разі встановлення твердопаливного або газового опалення - ваші витрати зростуть на додаткові приміщення, димар і його обслуговування, окремий вхід і вентиляцію, вимоги до яких визначено законодавством, підведення газу або доставку палива та прибирання.

Дозволи та погодження, роботи з будівництва та облаштування окремого приміщення топкової вимагають багато грошей, так і часу, затримають введення будівлі в експлуатацію.

Більше половини нових домогосподарств Північної Європи не має топкових, не витрачають чималі кошти на зайві приміщення (які, згідно ДБН, також треба опалювати!).

Тепловий насос NIBE повітря/вода встановлюється зовні будівлі. Його можна безпосередньо підключатися до системи опалення, в цьому випадку всередині будинку нічого не монтується, крім блоку управління (при необхідності).

У разі, якщо крім опалення потрібна гаряча вода, чи треба підключити котел або сонячний колектор - в середині будинку встановлюють додаткове обладнання. Спеціально для таких випадків NIBE виробляє відповідні "розумні блоки", що дозволяють уникнути спеціального приміщення для топкової, заощадити на приміщенні і його опаленні. "Розумні блоки" містять у собі автоматику, зв'язок через інтернет, бойлер гарячої води в найкращій теплоізоляції, циркуляційні насоси, бівалентний електронагрівач, групи безпеки тощо. "Розумні блоки" NIBE мають спеціальний компактний дизайн, безшумні, абсолютно пожежо-, вибухо - і электробезопасным, що дозволяє встановити їх на кухні, в передпокої, кабінеті, під сходами або в коморі.

Україна має єдиний достатній власний енергоресурс - електроенергію, ціна на яку завжди буде порівняно низькою, не буде залежати від зовнішніх обставин. Привід і автоматика теплового насоса працює від електроенергії, основна енергія береться з навколишнього середовища.

Тепловий насос можливо не окупить себе в перший місяць, але відразу після установки ви помітите значні фінансові переваги, тому що ваші рахунки за опалення набагато зменшаться. Ваше фінансове перевагу залишиться з вами, поки буде існувати будівлю.

ЕКОЛОГІЧНА
Теплові насоси NIBE екологічно чисті. Збираючи енергію з вуличного повітря, і перетворюючи її в тепло для нагріву вашого будинку і гарячої води, теплової насос набагато менше забруднює природу ніж традиційне викопне паливо.

Деякі уряди і регіональні влади пропонують субсидії для домовласників, щоб перейти від опалення викопним паливом, на більш сучасні, поновлювані джерела енергії. У той же час з субсидіями впроваджуються додаткові податки на викопне паливо.

Теплові насоси зараз офіційно класифікуються як поновлювані джерела енергії. За підтримки ЄБРР в Україні останнім часом розпочато кредитні програми і субсидії, на даний момент ще незначні, але з чіткою динамікою до збільшення.

Немає кращого часу, щоб запланувати тепловий насос!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner