Продавець ENERGOSTAR UKRAINE розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
238 відгуків
вул. Милославська 6, оф 301, Київ, Україна
+380 (97) 095-11-11
+380 (66) 095-11-11
Реалізуємо індивідуальні проекти і рішення для Вас

Біогазові установки

Біогазові установки компанії ENERGOSTAR ltd – це комплекси по переробці будь-яких органічних відходів тваринництва, харчової промисловості, а також відновлюваних джерел енергії в газ, електричну, теплову енергію та органічні біодобрива.

Біогазова установка – виробництво, одержання і вироботка біогазу це правильний вибір.

Постійне зростання цін на електроенергію, тепло і паливо робить дуже актуальним питання енергозбереження, яке повинно йти комплексно, включаючи в себе вирішення питань, пов'язаних зі зниження енергоспоживання і втрат (утеплення будівель і споруд, підвищення ККД устаткування і так далі). У сфері сільського господарства, харчової та деяких інших галузей промисловості дуже вигідною може стати біогазова установка, яка дозволяє виробляти з відходів біогаз, який потім можна використовувати для обігріву приміщення, генерації електроенергії, створення біологічних добрив, що знижує витрати компанії і дозволяє підвищити рентабельність.

При цьому витрати на генерацію тепла або електроенергії обмежуються тільки будівництвом самої біогазової установки, так як в якості сировини може використовуватися гній, пташиний послід, силос, жири, біологічний сміття, барда, буряковий жом та інші відходи харчової промисловості. Подібні відходи зазвичай накопичуються у великих кількостях, і найчастіше просто утилізується, на що потрібні додаткові витрати.

Кроме приобретения и монтажа биогазовой установки потребуется только ее техническое обслуживание, которое включает в себя плановую замену фильтров, масел и других узлов, заработную плату и, возможно, расходы на электроэнергию. Общая сумма расходов на эксплуатацию составляет всего 1.5-2%, что очень немного на фоне дополнительных доходов, которые она генерирует. Последние, как показывает практика, позволяют окупить расходы на приобретение оборудования за 1.5-2 года, что делает инвестиции в ее приобретение – выгодным решением для владельца компании.

Очень многих отталкивает от приобретения биогазовой установки мысли о неприятном запахе на территории предприятия. Подобные опасения, на первый взгляд, вполне логичны, так как в процессе ее работы идет процесс гниения, во время которого и вырабатывается биогаз, состоящий на 50-70 процентов из метана, да и у очистных сооружений далеко не самый приятный запах. Биогазовая установка же не имеет ничего общего с этим, так как на участке рядом с ней будет расти газонная трава и, при необходимости, вы можете спокойно отдыхать или жарить шашлыки, что, согласитесь, очень удобно. Все неприятные же запахи будут надежно скрыты внутри контейнера, а люди будут видеть только стальной корпус оборудования.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner